Druidstone: The Secret of the Menhir Forest oficjalnie zapowiedziane

Fińskie studio Ctrl Alt Ninja oficjalnie zapowiedziało swój pierwszy projekt - Druidstone: The Secret of the Menhir Forest. Producenci, którzy w przeszłości stworzyli serię Legend of Grimrock, tym razem postanowili stworzyć izometrycznego RPG-a z turowym systemem walki.

Jak można się domyślić po tytule, Druidstone zabierze nas do czasów, gdy druidzi władali potężną magią. Oto kilka słów wstępu do fabuły:

 

Wszystko jest ciemne. Twój umysł dryfuje wśród nieskończonych rubieży wielkiej pustki. Jedynymi rzeczami, jakie potrafisz rozpoznać, są ledwie widoczne, zamglone, gasnące, odległe, spadające gwiazdy. Wtem nagle coś wywołuje poruszenie... "Twój czas jeszcze nie nadszedł" - grzmi głęboki, dźwięczny głos. Doświadczasz rozbłysku światła tak mocnego, że przeszywa twój umysł!

Słyszysz szelest jesiennych liści. Otwierasz oczy i widzisz pradawny, kamienny filar, pokryty pulsującymi runami. Stoisz w centrum kamiennego kręgu na środku polany gdzieś w Lesie Menhirów. Kobieta o skórze w barwie najczystszej bieli robi krok w twoją stronę i uśmiecha się. Jej oczy lśnią na niebiesko niczym odległe galaktyki. "Co zabrało ci tak wiele czasu?"

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest jest w fazie produkcji od jesieni zeszłego roku, co potwierdzają pierwsze screeny. Na razie deweloperzy nie ujawnili jednak planowanej daty wydania gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.