Podczas Pyrkonu otworzy się pierwsza w Polsce Karczma Hearthstone!

Kolekcjonerskie gry karciane w wersji PC-towej od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Niekwiestionowym królem tego gatunku nadal pozostaje Hearthstone, którego fanów z pewnością ucieszy wiadomość, że już niebawem do Polski zawita pierwsza "Karczma" Warcraftowej karcianki!

Wszystko za sprawą poznańskiego festiwalu fantastyki Pyrkon, podczas którego będzie można sprawdzić swoje umiejętności w Hearthstone'a oraz wziąć udział w spotkaniu Fireside Gathering. Na miejscu, w pawilonie gier elektronicznych (hala nr 6), swoje progi dla odwiedzających otworzy pierwsza w Polsce Karczma Hearthstone, w której będzie można nie tylko pograć ze znajomymi w najpopularniejszą mobilną karciankę na świecie, ale także wziąć udział w turniejach i quizach, zdobyć unikalne upominki i spotkać się z ulubionymi cosplayerami oraz influencerami Hearthstone'a.

Pamiętajcie, że Pyrkon 2018 odbędzie się na terenie MTP w Poznaniu. Konwent rozpocznie się już w najbliższy piątek - 18 maja - i potrwa do końca weekendu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.