Seven: Drowned Past coraz bliżej, nowe demo "podstawki" już dostępne

Fool's Theory oraz IMGN.PRO wspólnie ogłosiły, że premiera Seven: Drowned Past, czyli darmowego dodatku do Seven: The Days Long Gone, jest już bardzo blisko. A to nie koniec dobrych wieści z Imperium Vetralu!

W pierwszym fabularnym rozszerzenie Seven Teriel spotka tajemniczą grupę wagabundów, którzy nazywają siebie "Enklawą". Aby było ciekawiej, wyrzutkowie ustanowili swoją bazę w niezwykłym, niegdyś bardzo eleganckim, a obecnie zatopionym okręcie o nazwie Ma'Mon. Wspólnie z nimi Terielowi przyjdzie odkryć tajemnice, jakie skrywa to miejsce.

Seven: Drowned Past wprowadzi do gry zupełnie nowy wątek fabularny, osiem nowych misji, nowe umiejętności, przeszkody i wrogów. Ogółem czeka nas ok. siedmiu godzin dodatkowej zabawy - i to całkowicie za darmo! Kiedy? Twórcy Seven twierdzą, że prace nad dodatkiem są już bliskie końca, dlatego oficjalne ogłoszenie daty premiery nastąpi "niedługo". Aby osłodzić nieco oczekiwanie, deweloperzy opublikowali świeży screen z dodatku. Obejrzycie go tutaj.

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać przygód Teriela, to teraz jest ku temu świetna okazja, ponieważ Seven: The Days Long Gone doczekało się zupełnie nowego dema, które możecie pobrać bezpośrednio ze Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.