Encased dostępne w przedsprzedaży, nowe informacje o potworach

Półtora miesiąca minęło, odkąd Encased zostało z powodzeniem ufundowane na Kickstarterze. Od tego czasu deweloperzy załatwiali formalności związane z Kickstarterową kampanią oraz wracali do normalnego trybu pracy nad grą. Pora na kolejny raport z działań deweloperów - prosto spod Dome!

A jest o czym informować! Przede wszystkim warto przekazać dobrą informację dla wszystkich, którzy spóźnili się ze wsparciem Encased na Kickstarterze. Twórcy gry uruchomili możliwość zakupu gry w przedsprzedaży na jej oficjalnej stronie - dokładnie w tej samej cenie oraz z takimi samymi nagrodami, na jakie mogą liczyć donatorzy z pierwotnej crowdfundingowej kampanii. Oferta jest oczywiście ograniczona czasowo, choć na razie deweloperzy nie wyznaczyli jej końcowej daty.

Kolejne ważne informacje dotyczą potworów, jakie zamieszkują pustkowia wokół Dome. Tych przybywa, dzięki czemu możemy spodziewać się wielu interesujących walk. Do bestiariusza Encased dołączyły właśnie plujące jadem żuki, mrówkolwy wielkości samochodów, ogromne pancerniki oraz oposy noszące na plecach "oddziały" swojego zmutowanego potomstwa. Brzmi interesująco? W takim razie udajcie się pod niniejszy adres, gdzie znajdziecie więcej informacji o potworach z Encased wraz z ich pierwszymi wizualizacjami.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.