Hearthstone: dodatek Rozróba Rastakana już dostępny!

Długo wyczekiwany, nowy dodatek do Hearthstone'a pt. Rozróba Rastakana wylądował już na serwerach Blizzarda. Najwyższa pora odpowiedzieć na wezwanie przywódcy trolli z Azeroth!

Informacja prasowa Blizzard Entertainment:

 

Słynni na cały świat gladiatorzy wywodzący się z plemion trolli oraz fani ze wszystkich zakątków Azeroth wkrótce zgromadzą się w Arenie Gurubaszów, gdzie rozpocznie się Rozróba Rastakana, najnowsze rozszerzenie do Hearthstone®, stworzonej przez spółkę Blizzard Entertainment niezwykle popularnej cyfrowej gry karcianej, która niedawno przekroczyła granicę 100 milionów graczy! W Rozróbie Rastakana gracze zostaną wyposażeni w 135 nowych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik, które pomogą im w bezpardonowej walce o chwałę.

Trolle z Azeroth zgromadziły się na wezwanie swego przywódcy, szero Rastakana, aby wziąć udział w organizowanej raz na pokolenie pozbawionej zasad bijatyce. Powstało dziewięć drużyn, na czele których stanęli najpotężniejsi wojownicy – dziewięciu legendarnych czempionów trolli – odpowiadający poszczególnym klasom postaci w Hearthstone. Wszyscy uczestnicy otrzymają błogosławieństwo swojego loa – pradawnego ducha z panteonu trolli, który przybrał postać legendarnego stronnika. Gracze, którzy zechcą zgłębić magię trolli, będą mogli przywoływać zestrojone ze swoimi loa Duchy – przypisanych do każdej z klas stronników. Jeśli ktoś pragnie zachwycić publiczność pokazem zwierzęcej siły, przydadzą mu się karty z nowym słowem kluczowym: Rzeź. Kryje się za nim nowa mechanika gry zapewniająca graczom potężne efekty za zadawanie nadmiarowych obrażeń.

Nie możemy się już doczekać, kiedy gracze z całego świata wejdą na arenę i spróbują sił w Rozróbie Rastakana” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Na Arenie Gurubaszów od lat toczone są wielkie bitwy, ale czegoś takiego jeszcze nie było i bardzo chcemy zobaczyć, jakie rozwiązania gracze wprowadzą w swoich taliach”.

Spragnionych chwały zachęcamy, aby przez najbliższe dwa tygodnie ćwiczyli z innymi gladiatorami, bo już 13 grudnia szero Rastakan ogłosi rozpoczęcie Trollowej Rozróby – pełnego akcji trybu dla jednego gracza w Hearthstone, będącego częścią Rozróby Rastakana. Gracze będą mogli wkroczyć na arenę jako Rikkar – wschodząca gwiazda trollowego turnieju, aby dołączyć do jednej z dziewięciu uczestniczących w nim drużyn, ucząc się cennych technik bojowych i zdobywając nieustraszonych sojuszników na drodze do tytułu najpotężniejszego trolla w Azeroth. Więcej informacji na temat nowego trybu gry zostanie podanych wkrótce.

Rozszerzenie Rozróba Rastakana jest już dostępne na komputery z systemem Windows® i Mac®, tablety Windows, iPad i Android™ oraz telefony iPhone i Android. Pakiety kart można zakupić oddzielnie lub w zestawach po obniżonej cenie w sklepie w grze – za złoto lub prawdziwe środki pieniężne. Obowiązują te same ceny co w przypadku innych pakietów kart Hearthstone. Gracze mogą też wygrać pakiety kart z Rozróby Rastakana w trybie Areny lub tworzyć karty za pomocą tajemnego pyłu, który można pozyskiwać, odczarowując niechciane egzemplarze.

Przez ograniczony czas można otrzymać
sześć darmowych pakietów kart z Rozróby Rastakana oraz trzy karty na dobry początek talii: losowego legendarnego stronnika loa i dwie rzadkie karty Duchów z tej samej klasy – wystarczy zalogować się do Hearthstone!

Naostrzcie broń i odwiedźcie stronę RastakhansRumble.com, aby dowiedzieć się więcej o nowym rozszerzeniu.

Jak podoba się wam Rozróba Rastakana?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.