Operencia: The Stolen Sun, klasyczny dungeon crawler oparty na węgierskim folklorze, oficjalnie zapowiedzany!

Zen Studios, węgierski deweloper znany przede wszystkim z rozmaitych gier pinballowych, zapowiedział właśnie nową grę zatytułowaną Operencia: The Stolen Sun. Madziarzy wypływają tym tytułem na zupełnie nieznane wody, bowiem ich nowy projekt jest dungeon crawlerem - i to opartym na ich rodzimej kulturze!

Nowa gra Zen Studios zabierze nas do krainy znanej jako Operencia - mitycznej krainy, w której historia i węgierskie legendy mieszają się w spójną całość. W trakcie swoich wędrówek odwiedzimy historyczne miejsca (m.in. forteca Deva, Balvanyos) i spotkamy dawnych bohaterów (m.in. Attylę), a także wiele postaci znanych jedynie z madziarskiego folkloru.

 

Nieznana moc uprowadziła Króla Słońca Napkiraly’ego, co sprawiło, że Operencia utonęła w niekończącym się mroku - i została skazana na zagładę. Odkryj różnorodne krainy: od ukrytych królewskich grobowców i przeklętych zamków po wierzchołek Drzewa Świata i Miedziany Las aż po Krainę Bogów. Każda lokacja posiada własną atmosferę, odmienny styl wizualny, projekt poziomów i zagadki.

Operencia: The Stolen Sun to klasyczny dungeon crawler z turowym systemem walki, który dostarczy nam 13 różnorodnych poziomów do odkrycia, w których staniemy naprzeciw ponad 50 różnych wrogów, za to w naszej drużynie pojawi się 7 postaci, które można rozwijać wraz z progresem w grze. Wszystko to zostało okraszone piękną, trójwymiarową grafiką na silniku Unreal Engine 4, ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Arthura Grosza oraz pełnym voice-overem. Przekonajcie się sami, oglądając poniższy zwiastun gry oraz pierwsze screeny.

Operencia: The Stolen Sun zawita na PC-ty w 2019 r. Jak wam się podoba nowa produkcja Zen Studios?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.