Encased: więcej informacji o budowaniu świata gry

Budowanie wiarygodnego świata gry jest zawsze wyzwaniem, a zwłaszcza wtedy, kiedy próbuje się stworzyć alternatywną wersję bliskiej historii. Przed takim zadaniem stoją twórcy Encased, których gra zabierze nas do nieco innych lat 70. XX w. niż te, jakie znamy ze szkolnych lekcji.

Oczywiście fakt, że akcja Encased dzieje się w fikcyjnym miejscu znanym jako Dome, pozwala deweloperom gry na pewną swobodę twórczą, lecz ogólne ramy projektu są jasno określone. Wszechobecny beton, stacje benzynowe zamienione w kryjówki bandytów z pustkowi, bohaterowie palący papierosy... W pewnym aspektach Encased będzie tak bardzo realistyczne, jak to tylko możliwe. Tak przynajmniej twierdzą producenci z Dark Crystal Games.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem na temat budowania świata Encased. Poza kilkoma akapitami interesującej opowieści znajdziecie tam również kilka świeżych wizualizacji. Zdecydowanie warto rzucić na to wszystko okiem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.