Colony Ship: styczniowy raport z prac

Iron Tower Studios opublikowało nowy dziennik deweloperski, w którym podsumowało wyniki ostatnich tygodni pracy nad Colony Ship. Te upłynęły pod znakiem iterowania nad pierwszym demem gry.

Deweloperzy taktycznego RPG-a podkreślili, że na dzień dzisiejszy SI przeciwników wygląda już całkiem nieźle, choć nadal czeka ich w tym obszarze wiele poprawek. Znaczących usprawnień doczekał się zresztą niemal każdy element rozgrywki. W grze nie ma jeszcze gadżetów oraz połowy pancerzy, googli i mask gazowych, które będą powstawały w ciągu najbliższych miesięcy. O obecnym stanie Colony Ship najlepiej świadczą zreszta świeżutkie screeny, którymi okraszono omawiany dziennik deweloperski, więc po prostu zachęcamy, żebyście zapoznali się z całością.

Najbliższe plany Iron Tower Studios pozostają bez zmian. Pierwszej grywalnej wersji demonstracyjnej Colony Ship należy spodziewać się na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy. Wydanie kompletnej gry zostało zaplanowane na 2020 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.