Encased w drodze do Wczesnego Dostępu, pierwsze informacje o Stacji Białego Łabędzia

Po kilku tygodniach przerwy Dark Crystal Games przygotowało nowy raport z prac nad Encased. Przy okazji dowiedzieliśmy się co nieco na temat jednej z lokacji, jaką będziemy mogli odwiedzić w grze - Stacji Białego Łabędzia (oryg. White Swan Station).

Rosyjskie studio w ostatnim czasie zasilili nowi pracownicy, którzy wespół z dotychczasowym zespołem pracują nad ukończeniem pierwszej grywalnej wersji Encased. Gdy to nastąpi, post-apokaliptyczny RPG zadebiutuje na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem, dlatego możemy przypuszczać, że pierwszą wizytę w The Dome złożymy jeszcze w pierwszym kwartale 2019 r.

Wówczas być może będzie nam dane odwiedzić podziemny kompleks Stacji Białego Łabędzia. Na wszelki wypadek lepiej już teraz zapoznać się z informacjami o tym miejscu. Oto fragment obszernego dossier:

 

Niedługo po Incydencie miejscowi naukowcy postanowili, że posiadają wystarczająco dużo oleju w głowie oraz innych zasobów, by samotnie zbadać to miejsce. Szefowa bazy, Vera Dammerung, przejęła kontrolę nad systemami bezpieczeństwa kompleksu, wyrzuciła stamtąd Czarnych oraz Srebrnych, a następnie ustanowiła surowe ograniczenie wstępu.

Stację można jednak nadal odwiedzać. Jeśli gość obsługujący interkom kupi twoją historyjkę, jesteś geniuszem perswazji lub zwyczajnie przekonasz rozmówcę, że lepiej jest mieć cię za sojusznika niż za wroga, główne wrota staną otworem. Rzecz w tym, żeby nie przesadzić. Naukowcy przeważnie unikają fizycznego konfliktu, dlatego wszyscy strażnicy tego miejsca są zautomatyzowanymi robotami. To oznacza, że zawsze pozostają czujni - i nie znają pojęcia litości.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Stacji oraz obecnego stanu prac nad Encased. Wszystko to znajdziecie w raporcie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.