Daedalic Entertainment światowym wydawcą gry Iratus: Lord of the Dead

Unfrozen Studios i Daedalic Entertainment nawiązały współpracę przy wydaniu gry Iratus: Lord of the Dead. Moment ten uczczono nowym, krótkim teaserem.

Przypomnijmy, że w czerwcu zeszłego roku gra rosyjskiego studia z powodzeniem zebrała nieco ponad 23 tys. dolarów podczas kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze, Teraz, z pomocą uznanej na rynki marki, Unfrozen Studios zamierza nie tylko podnieść jakość swojej produkcji, ale również dotrzeć do kolejnych fanów taktycznych RPG-ów.

Informacja prasowa Daedalic Entertainment:

 

Wydawca Daedalic Entertainment oraz studio Unfrozen zapraszają na ciemną stronę mocy w najnowszej grze Iratus: Lord of the Dead. Gracze wcielą się w rolę uwięzionego w karcerzu nekromanty Iratusa, który staje na czele armii nieumarłych, aby pokonać siły dobra.

Pierwszy zwiastun Iratus: Lord of the Dead obejrzycie poniżej.

Uwięziony w ciemnym lochu Iratus powstał ze zmarłych i snuje okrutny plan, jak zemścić się na swoich wrogach. Ze szczątków ciał, kości i innych pozostałości swoich ofiar wskrzesza armię poddanych mu potworów, z którymi przemierza najgłębsze lochy w poszukiwaniu odwetu. Zanim jednak uda się im uwolnić z karcerza i stanąć oko w oko z siłami dobra, armia nieumarłych musi zmierzyć się z różnymi oddziałami bohaterów. Do dyspozycji graczy jest ponad 50 umiejętności, a zdobyte punkty talentów można zainwestować w polepszanie umiejętności Iratusa, jak alchemia, magia czy taktyka.

W turowej walce chodzi o życie i śmierć: pokonani sprzymierzeńcy, a nawet całe oddziały nieumarłych, znikają na zawsze z gry dzięki trybowi permadeath. Tylko ci, którym uda się zdobyć kontrolę na mocnymi i słabymi stronami zarówno własnej armii, jak i oddziałów wroga, mogą uciec z lochów i dokonać zemsty.

Główne cechy gry:

  • gracze towarzyszą żądnemu zemsty nekromancie w drodze do wolności,
  • system craftingu: przyzywanie sprzymierzeńców ze szczątków zmarłych,
  • wymagające turowe potyczki,
  • polepszanie umiejętności Iratusa jak alchemia czy magia, pozwala wywierać większy wpływ na przebieg walki,
  • permadeath: poznanie umiejętności sprzymierzeńców i wrogów jest kluczem do sukcesu,
  • mroczna atomsfera dark fantasy i współgrająca grafika 2D.

Utrzymana w konwencji dark fanstasy taktyczna gra z gatunku RPG ukaże się latem 2019 w wersji early access na Steamie.

Zachęcamy również do zapoznania się z pierwszymi screenami z Iratus: Lord of the Dead.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.