Starpoint Gemini 3 oficjalnie zapowiedziane!

Na rynku kosmicznych strategii/RPG-ów robi się coraz ciaśniej. Tym razem za sprawą serii Starpoint Gemini, która doczeka się pełnoprawnej, trzeciej części!

Po spin-offie, jakim było Starpoint Gemini Warlords, Little Green Men Games postanowiło wrócić do korzeni serii, miksując je z rozgrywką rodem z kosmicznych action RPG-ów.

W Starpoint Gemini 3 wcielimy się w rolę kpt. Jonathana Bolda, międzygalaktycznego podróżnika, wędrującego po tytułowym systemie i... nie tylko! W trzeciej odsłonie serii pojawią się bowiem kolejne dwa układy planetarne, które będziemy mogli zwiedzić. Po raz pierwszy w historii pojawią się również trójwymiarowi, animowani NPC-e, z którymi będziemy mogli wchodzić w pełną interakcję!

 

Twórcy gry obiecują również zajmującą rozgrywkę, mnóstwo misji, modularny system ulepszania statków oraz pełne adrenaliny kosmiczne bitwy. Część wymienionych atrakcji możemy obejrzeć na pierwszym zwiastunie Starpoint Gemini 3.

Najnowsza gra Little Green Men Games zawita do sklepów w 2019 r. Jak się wam podoba?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.