Seven: The Days Long Gone doczeka się poprawionej, rozszerzonej wersji!

W grudniu Fool's Theory zapowiedziało darmowy, fabularny dodatek do Seven: The Days Long Gone noszący tytuł Drowned Past. Okazuje się jednak, że twórcy gry przygotowali o wiele większą, bardziej atrakcyjną aktualizację!

Deweloperzy zapowiedzieli bowiem Seven: Enhanced Edition - znacząco ulepszoną wersję, w skład której wejdzie wspomniany również dodatek Drowned Past. Przypomnijmy, że w pierwszym fabularnym rozszerzeniu Seven Teriel spotyka tajemnicżą grupę wagabundów, którzy nazywają siebie "Enklawą". Aby było ciekawiej, wyrzutkowie ustanowili swoją bazę w niezwykłym, niegdyś bardzo eleganckim, a obecnie zatopionym okręcie o nazwie Ma'Mon. Terielowi oraz jego nowym towarzyszom wspólnie przyjdzie odkryć tajemnice, jakie skrywa to miejsce. Najnowszy zwiastun Seven: Enhanced Edition obejrzycie poniżej.

Premiera Seven: Enhanced Edition odbędzie się już 26 marca. Gracze, którzy posiadają już Seven: The Days Long Gone na dowolnej platformie, otrzymają zawartość tego wydania w formie darmowej aktualizacji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.