Two Worlds II: Shattered Embrace z ostateczną datą premiery!

O tym, że Reality Pump nadal pracuje nad ostatnim DLC do Two Worlds II pt. Shattered Embrace, chyba mało już kto pamięta. Deweloperzy ostatnio przypomnieli jednak o sobie i swoim projekcie, zapowiadając… jego ostateczną datę premiery!

Pierwsze informacje o Shattered Embrace pojawiły się w 2016 r. Od tamtego czasu jedyne wieści, jakie napływały w tym temacie od Reality Pump, to cykliczne opóźnienia premiery tego samodzielnego dodatku. Wszystko jednak wskazuje na to, że cała ta historia będzie mieć swoje szczęśliwe zakończenie - i to już 6 grudnia, bowiem to właśnie na ten dzień zaplanowano wydanie DLC.

A czego się po nim spodziewać? Przede wszystkim zupełnie nowego regionu Antalooru do odkrycia. To właśnie tam rozegra się opowieść, która jest bezpośrednią kontynuacją dodatku Call of the Tenebrae.

 

Ty i twoi kompani jesteście zszokowani, gdy mityczne, dawno zapomniane elfy nagle pojawiają się na odległej wyspie! Zaskoczenie jednak szybko mija, ponieważ wraz z powrotem elfów ujawniony zostaje sekret z przeszłości, w którym rozbrzmiewają echa pradawnego zła Zakonu Tenebrae. Teraz, gdy zło zaczyna przejmować władzę nad krainami, a pokój między rasami przestaje istnieć, Shattered Embrace może oznaczać zagładę dla całego Antalooru!

Shattered Embrace to m.in. kompleksowe ulepszenia silnika gry, co gwarantuje znacznie ładniejszą grafikę: tekstury w wysokiej rozdzielczości i nowe efekty atmosferyczne, większy dystans widzenia, ulepszony interfejs użytkownika, a także zapełnienie świata gry “tętniącym życiem”.

Ponadto w Two Worlds II: Shattered Embrace znajdziemy ponad 100 nowych broni, 15 zestawów pancerzy, nowe gildie, składniki alchemiczne, efekty magii, 75 minut nowej ścieżki dźwiękowej i wiele, wiele więcej.

Wszystko to już w najbliższe mikołajki - o ile tylko wysupłamy z kieszeni prawie 40 dolarów, czyli grubo ponad 100 zł (dokładna polska cena nie jest jeszcze znana). Warto przy tym zaznaczyć, że Two Worlds II: Shattered Embrace można kupić zarówno jako DLC do podstawowej części gry, jak i w ramach zupełnie samodzielnej gry.

Pozostaje tylko pytanie, czy warto?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.