Funcom i Bearded Ladies świętują rocznicę Mutant Year Zero: Road to Eden z fanowskim filmem

W grudniu ubiegłego roku Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutowało na cyfrowych półkach sklepowych, rzutem na taśmę dopisując się do listy najciekawszych RPG-ów 2018 r. Teraz, rok po premierze, producenci i wydawcy gry celebrują to wydarzenie w szczególny sposób.

Trzy dni temu swoją premierę miał bowiem fanowski film osadzony w uniwersum Mutant Year Zero. Trwające nieco ponad 11 minut nagranie powstało dzięki współpracy szwedzkich producentów ze Stellarvoid, Standard Film Team oraz Strym Media.

 

Wychowałem się na post-apokaliptycznych grach i filmach, jednak świat Mutanta zawsze wyróżniał się na ich tle - podkreślił reżyser filmu, Albin Glasell. Jest coś szczególnego w atmosferze, humorze i postaciach, co sprawia, że Mutant jest unikatowy. Można powiedzieć, że stworzenie tego filmu było dla mnie realizacją moich pasji, jednak uczciwie trzeba przyznać, że była to realizacja własnych pasji dla całego zespołu. Każdy z nas dał z siebie wszystko i mam nadzieje, że to widać - podsumował Szwed.

Ów fanowski film, który zatytułowano po prostu Mutant, obejrzycie poniżej.

Co o nim sądzicie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.