Thea 2: The Shattering z nową, darmową aktualizacją

W chwili obecnej MuHa Games skupia swoje wysiłki nad kolejnym DLC do Thea 2: The Shattering, które nosi tytuł Wrath of the Sea. W międzyczasie deweloperzy znaleźli jednak kilka wolnych chwil, by uraczyć swoich fanów darmową, świąteczną aktualizacją!

Najnowsza łatka wprowadza do gry 40 nowych wydarzeń znanych z Thea: Przebudzenie i zaadaptowanych na potrzeby drugiej części cyklu. Ponadto deweloperzy wzbogacili swoją najnowszą produkcję o 8 boskich cech, nową klasę postaci - Wynalazcę, specjalny ekran podsumowania, na którym od teraz można przeglądać wszystkie swoje postaci, a także drobne zmiany na ekranie przepisów, dzięki czemu korzystanie z nich powinno być jeszcze łatwiejsze.

Naturalnie aktualizacja usunęła też pokaźną liczbę błedów. Z pełną listą zmian, jakie wprowadza do Thea 2: The Shattering świąteczna aktualizacja, możecie zapoznać się na Steamie.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko wrócić do gry, przetestować nowości i... oczekiwać kolejnego DLC, którego zostanie wydane już w 2020 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.