The Butcher's Circus, nowe DLC do Darkest Dungeon, już dostępne!

Darkest Dungeon jest grą wielbioną przez wielu miłośników taktycznych RPG-ów dla pojedynczego gracza. Teraz, dzięki dodatkowi The Butcher's Circus, produkcja Red Hook Studios może przyciągnąć także miłośników rozgrywki PvP!

Najnowsze DLC rozszerza DD o Cyrk Rzeźnicki - miejsce brutalnych walk pomiędzy graczami.

 

W Osadzie nastały trudne czasy, ale skrzypiące koła wozów i ogłuszające dźwięki trąbek zwiastują odmianę losu dla mniej i bardziej odważnych, bo oto do miasta przybywa cyrk!

Zniszczony i poplamiony krwią namiot przyciąga i nęci, bliźniaki zapraszają do środka, a naganiacz o kaprawych oczach wykrzykuje:

„Rzeźniczka domaga się wspaniałych występów!”

„Kup bilet i wybierz się na przejażdżkę”.

― Hunter S. Thompson

The Butcher's Circus pozwaa graczom zebrać drużynę złożoną z 4 bohaterów i wziąć udział w walkach PvP, w których wszystkie chwyty są dozwolone, jednocześnie nie ryzykując przy tym zdrowiem bohaterów z kampanii. Zwycięzcy tych brutalnych potyczek będą piąć się w hierarchii i odblokowywać elementy sztandaru, by z czasem skompletować własny herb. Wszystko to przy wykorzystaniu nowych, gladiatorskich błyskotek, które mogą całkowicie zmienić wynik walki z innymi bohaterami.

Najlepsze? Darkest Dungeon: The Butcher's Circus jest całkowicie darmowe! Kto zatem chciałby spróbować swoich sił przeciwko prawdziwym przeciwnikom, ten już teraz może pobrać DLC ze Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.