Pathfinder: Wrath of the Righteous: więcej informacji o Areelu Vorlesh

Kto stoi za otworzeniem Rany świata (oryg. Worldwound), z której demony przedostały się do Golarionu, co stało się kanwą opowieści w Pathfinder: Wrath of the Righteous? Jest to niejaka Areelu Vorlesh, główna antagonistka bohaterów gry, o której dowiadujemy się nieco więcej z najnowszej dziennika deweloperskiego.

Nazywana Architektem Rany świata demonica jest jedną z najbardziej znienawidzonych istot w Mendevie - i to bynajmniej nie bez powodu. Dlaczego tak się stało? Z wyjaśnieniem spiesza producenci z Owlcat Games.

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Pomimo złej sławy Areelu, o niej samej wiadomo stosunkowo niewiele. Niektórzy twierdzą, że była potężną czarodziejką z Sarkorisu, która została aresztowana przez miejscowych łowców czarownic za praktykowanie magii mistycznej i wtrącona za Próg - do więzienia dla najbardziej niebezpiecznych magów. Tam Areelu udało się w nieznany sposób stworzyć wyłom pomiędzy Golarionem i Otchłanią, który ostatecznie stał się Raną świata i zapoczątkował demoniczną inwazję do świata ludzi.

Areelu Vorlesh stała się również bohaterką najnowszego zwiastuna Pathfinder: Wrath of the Righteous, który powstał przy pomocy Kickstarterowych donatorów projektu. Film obejrzycie poniżej.

Więcej informacji o tej demonicznej postaci znajdziecie w niniejszym artykule. Do walki z nią dojdzie zapewne w pełnej wersji Pathfinder: Wrath of the Righteous, która zostanie udostępniona 2 września.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!