The Waylanders od dziś dostępne w pełnej wersji!

Po wielu miesiącach oczekiwania i kilku opóźnieniach w końcu jest. Premiera pełnej wersji The Waylanders, izometrycznego cRPG-a inspirowanego Dragon Age: Początkiem, już dziś!

Przypomnijmy, że The Waylanders przenosi graczy do starożytnej Brigantii, którą zamieszkiwali Celtowie, by później pozwolić... przeskoczyć o tysiąc lat naprzód do całkowicie chrześcijańskiej, średniowiecznej Galicji. Podróże w czasie są motywem przewodnim produkcji hiszpańskiego studia Gato Salvaje, choć są one dostępne jedynie dla głównego bohatera. Co ciekawe, w obu erach będzie można spotkać znajome twarze - przodków lub potomków swoich towarzyszy z drugiego krańca czasu! Wszystko to w cieniu walki o władzę, pełnej zdrad i wielu innych zwrotów akcji, które mogą doprowadzić do wielu różnych zakończeń. Zobaczcie to wszystko sami na premierowym zwiastunie, który prezentujemy poniżej.

 

The Waylanders jest grą cRPG, która garściami czerpie ze wspomnianego Dragon Age: Początek. Można zatem spodziewać się zbierania drużyny składającej się z nietuzinkowych postaci, taktycznego systemu walki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, rozbudowanej mechaniki rozwoju bohaterów, a nawet romansów. Wisienką na torcie jest oficjalna ścieżka dźwiękowa - również dostępna od dziś - skomponowana przez Inona Zura.

The Waylanders można obecnie nabyć na Steamie lub GOG.com w promocyjnej cenie 99,99 zł. Warto jednak wziąć pod uwagę, że pierwsze recenzje graczy są w dużej mierze negatywne.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.