Wyprawa do Zatopionego Miasta, nowy dodatek do Hearthstone'a, oficjalnie zapowiedziany!

Przed graczami Hearthstone'a szykuje się pierwsza, wiosenna wyprawa. I to wyprawa niebylejaka, bo Wyprawa do Zatopionego Miasta.

Taki tytuł nosi pierwszy w 2022 r. dodatek do karcianki Blizzarda. Nowe rozszerzenie zapewni graczom 135 nowych kart, które pomogą im zgłębić sekrety tytułowej, podwodnej metropolii.

Wraz z załogą niestrudzonych odkrywców gracze Hearthstone'a wyruszą na ekspedycję do starożytnego miasta Zin-Aszari, przykrytego przez fale ponad 10 tys. lat temu. Zarówno początkujący awanturnicy, jak i weterani, ujrzą piękny, lecz przerażający świat. Przydadzą im się słowa kluczowe, które odmienią talię nie do poznania, oraz nowe, potężne karty. Wszystko to okaże się nieocenione, gdy śmiałkowie zmierzą się z Kolosalnymi mieszkańcami oceanu oraz zazdrośnie strzegącymi swego terytorium Nagami.

Najważniejsze cechy Wyprawy do Zatopionego Miasta przedstawiają się następująco:

 

Nowy rodzaj stronników: Naga – Opętane żądzą władzy mściwe Nagi doprowadziły do zagłady swojej cywilizacji i zostały przeklęte na wieki. Wraz z wprowadzeniem rozszerzenia będą już na stałe dostępne jako nowy rodzaj stronników w Hearthstone. Nagi koncentrują się na zaklęciach, zapewniając często premie za ich zagrywanie, gdy gracz trzyma w ręce karty stronników tego nowego typu.

Nowe słowa kluczowe: Wyłów kartę – Czy to nie irytujące, kiedy karta której potrzebujecie znajduje się na samym dnie talii? Koniec z tym! Wyłów kartę to nowe słowo kluczowe, które pozwala spojrzeć na ostatnie trzy karty w talii i wybrać jedną, która przeskoczy na jej wierzch. Takie karty wyławiania można łączyć z nowymi aszarańskimi kartami, które „zatapiają” potężne karty na samym spodzie talii. Wyławianie ich na pewno okaże się niezwykle pomocne, bez względu na to czy będziecie szukać zatopionych skarbów, nowej karty legendarnej czy niszczycielskiego zaklęcia – słowo kluczowe Wyłów kartę na pewno pomoże zdobyć dokładnie to, czego wam trzeba!

Nowe słowo kluczowe: Kolos – Na dnie oceanu żyje wiele ogromnych potworów, jakich nigdy wcześniej nie widzieliście. Te olbrzymy są zbyt wielkie, aby zmieścić się na jednej karcie! Stronnicy oznaczeni słowem kluczowym: Kolos mają dodatkowe kończyny, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny przyzywane są za każdym razem, gdy Kolosalny stronnik trafi na planszę, nawet jeśli nie został zagrany z ręki.

Premierę dodatku Wyprawa do Zatopionego Miasta zaplanowano na 12 kwietnia, jednak megezstaw kart z rozszerznia można zamówić już teraz. Jest to idealny wybór dla graczy dopiero rozpoczynających przygodę w Hearthstone'a. Megazestaw zawiera bowiem 80 pakietów kart z Wyprawy do Zatopionego Miasta, 5 złotych pakietów kart z tego dodatku, 2 losowe karty legendarne z niego, skórkę dla maga Królowa Aszara, rewers Aszary, 5 pakietów Najemników oraz Bonusy w Ustawce.

Więcej informacji o Wyprawie do Zatopionego Miasta oraz towarzyszącej jej, przedpremierowej Aktualizacji 22.6 można znaleźć na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.