Disciples: Liberation: dodatek Paths to Madness już dostępny

Dziś swoją premierę ma Paths to Madness - pierwszy fabularny dodatek do Disciples: Liberation. DLC znacząco rozszerza podstawową część gry, pozwalając doświadczyć głównej kampanii fabularnej w zupełnie nowy sposób.

Główną atrakcją Paths to Madness są tytułowe nowe "ścieżki", z których można skorzystać w dowolnym momencie rozgrywki i mieć pewność, że wiążące się z nimi wyzwanie zostanie dostosowane do poziomu gracza. Ale to bynajmniej nie koniec!

Dzięki dodatkowi Avyanna napotka na swojej drodze czterech nowych potężnych sprzymierzeńców, którzy zgodzą się dołączyć do drużyny gracza. Są to Siostra Grzechu, Żyjąca Zbroja, Krwawy Ent oraz Awatar Śmierci. Nowi bohaterowie posiadają własne wątki fabularne i staną się dostępni zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybie multiplayer.

 

Ponadto Paths to Madness pozwoli graczom eksplorować najdalsze zakątki Nevendaaru i jego najciemniejsze podziemia, włączając w to laboratorium szalonego nekromanty, kuźnię będącą sekretnym warsztatem Zasłony, demoniczną fortecę przepełnioną magią czy też święty gaj elfów ukryty wysoko w górach. Bohaterowie spotkają tam nowych, potężnych wrogów, ale będą też mogli odzyskać cztery zaginione, legendarne artefakty: Różdżkę Baronowej, Berło Archanioła, Kostur Liszej Królowej oraz Smocze Ostrze Illumielle.

Disciples: Liberation - Paths to Madness jest już dostępne m.in. na Steamie w obniżonej cenie 48,59 zł. Zamierzacie sięgnąć po ten dodatek?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.