King Arthur: Knight's Tale: Patch 1.2 już dostępny

NeocoreGames wydało właśnie długo wyczekiwaną aktualizację do King Arthur: Knight's Tale zatytułowaną The Chained God. Patch 1.2 to nie tylko szereg łatek, ale również sporo świeżej zawartości do ogrania.

Główną atrakcją tej aktualizacji jest nowa kampania składająca się z serii krótkich misji, której głównym bohaterem jest... nieustraszony czempion Fomorian. The Chained God nie posiada warstwy zarządzania znanej z głównej kampanii King Arthur: Knight's Tale, dlatego jest adresowana przede wszystkich do miłośników taktycznych potyczek. Mimo tego każdą misję można przejść, wybierając jeden z czterech poziomów trudności.

Patch 1.2 wprowadza do gry również 20 nowych misji endgame'owych, dostępnych po ukończeniu głównej kampanii King Arthur: Knight's Tale. Aktualizacja wprowadza również nowe mechaniki rozgrywki, świeże łupy do zdobycia, nowe budynki, za pomocą których można wzmocnić Kamelot, a także szereg modyfikacji balansujących rozgrywkę.

Ze szczegółową listą zmian i nowości, jakie niesie ze sobą aktualizacja The Chained God, możecie zapoznać się na oficjalnej stronie NeocoreGames.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.