Steelrising: tryb New Game Plus już dostępny

Studio Spiders wydało właśnie nową aktualizację do Steelrising. Główną atrakcją najnowszej łatki jest dodanie do gry trybu New Game Plus.

Jak nietrudno zgadnąć, jest on skierowany do graczy, którzy ukończyli już Steelrising i mają ochotę na więcej mocnych wrażeń. Nowy tryb rozgrywki pozwala przejść grę jeszcze raz przy zachowaniu poziomu oraz sprzętu z finału, lecz czyniąć przeciwników znacznie trudniejszymi do pokonania: bardziej przebiegłymi, lepiej wyposażonymi i posiadającymi nowe rodzaje ataków.

Oczywiście w całym tym rewolucyjnym szaleństwie nie zapomniano o Aegis. W trybie New Game Plus główna bohaterka gry będzie mogła zdobyć nową, potężną broń, a także całkowicie nowy, unikatowy strój bojowy.

 

Najnowsza aktualizacja wprowadza również szereg zmian i poprawek dot. podstawowej kampanii Steelrising. Patch dotyka niemal wszystkich aspektów gry: osiągnięć, cinematików, dialogów, animacji czy udźwiękowienia. Łatka usuwa także kolejne bugi i modyfikuje balans rozgrywki. Ze szczegółową listą zmian można zapoznać się na Steamie.

To jak, zamierzacie raz jeszcze spuścić łomot automatonom Ludwika XVI?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.