Gwint: nowa aktualizacja wprowadza 24 karty, system Kronik i rozpoczyna kolejny Sezon

Na serwery Gwinta zawitała właśnie Aktualizacja 10.10. Wprowadza ona m.in. zupełnie nowy system Kronik, a także inicjuje kolejny Sezon rankingowy.

Kroniki pozwalają zbadać krainy mitu i legendy oraz prześledzić losy tych, którzy wspięli się na szczyt. Nowy system rozszerza grę o 24 nowe karty - po 4 na każdą frakcję. Gracze mogą spodziewać się 12 złotych i 12 brązowych kart różnego typu, w tym rycerzy z Toussaint, założycieli klanu Brokvar oraz mieszkańców Tir ná Lia, czyli miejsca, z którego pochodzą jeźdźcy Dzikiego Gonu.

Aktualizacja kładzie również fundamenty pod nadchodzące wydarzenie Saovine. W tym roku będzie ono dostępne w Księdze Nagród, gdzie można odblokować specjalne ozdoby poprzez grę w Gwinta i wykonywanie zadań. Wydarzenie pozwoli odkryć, co wydarzyło się podczas świętowania Saovine w Posiadłości Oriany. Wszystko rozpocznie się 27 października i potrwa aż do 7 listopada.

Wreszcie warto wspomnieć o początku Sezonu Październikowego, który przywraca do Gwinta takie tryby sezonowe jak Szał Bojowy czy Rozpoznaje Bojem. Pełna rozpiska atrakcji przedstawia się następująco:

 

Rozpoznanie Bojem: 04.10 - 11.10
Ustaw się w kolejce z wybraną przez siebie frakcją – twoja talia zostanie zastąpiona gotową talią dla tej samej frakcji zawierającą karty z nowego dodatku!

Podwójna Stawka: 11.10 - 18.10
Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.

Cierpliwość jest Cnotą: 18.10 - 25.10
Na początku rundy i na końcu swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1. 

Szał Bojowy: 25.10 - 01.11
Każdy z graczy ma tylko 8 sekund na ukończenie swojej tury i 15 sekund na ukończenie fazy wymiany.

Układ Sił: 01.11 - 08.11
Na początku partii zmień siłę każdej jednostki ze swojej talii początkowej na jej koszt werbunku.

Sezon Październikowy potrwa do 8 listopada do godz. 10 rano czasu polskiego.

Szczegółowe omówienie Aktualizacji 10.10 możecie obejrzeć poniżej.

Pełną listę zmian, które wprowadziła do Gwinta najnowsza aktualizacja, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.