Guild Wars 2: znamy roadmapę na ostatni kwartał 2022 r.

Lato tego roku było dla ekipy ArenaNet bardzo intensywne - dość powiedzieć, że Guild Wars 2 doczekało się nowego dodatku oraz premiery na Steamie. W ostatnim kwartale 2022 r. twórcy gry nie zamierzają zwalniać tempa.

Przekonują o tym w opublikowanej właśnie roadmapie. Zaledwie kilka dni temu profesje w grze doczekały się znaczącego przebalansowania, a do tego w ręce graczy dodano nowy, legendarny typ skinów broni inspirowany starożytnym smokiem Jormagiem. To jednak nie koniec!

Już 14 października wystartuje szósty beta event pierwszej fazy WvW World Restructuring. Będzie to kolejna okazja, by sprawdzić swoje siły w specjalnym formacie WvW. Wydarzenie potrwa do 21 października, zapewniajac w tym czasie m.in. podwójne doświadczenie w trybie WvW i dwa razy szybszy progres do nagród.

 

Nieco później, począwszy od 18 października, do Tyrii powróci Halloweenowe wydarzenie Shadow of the Mad King, które potrwa do 8 listopada. Tego samego dnia, w którym wspomniany event dobiegnie końca, do Guild Wars 2 na stałe zawita piąty i ostatni epizod Living World Season 1 - Battle for Lion’s Arch. Przygoda będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy.

Pod koniec listopada, a dokładnie 29 listopada, na gracy GW2 czekają kolejne atrakcje. Wtedy to na serwerze gry pojawi się kolejna duża aktualizacja balansująca profesje, a w dodatku w ręce bohaterów Tyrii zostanie oddany kolejny legendarny skin - tym razem inspirowany starożytnym smokiem Primordusem.

Końcówka roku tradycyjnie upłynie pod znakiem Wintersday. Tegoroczne wydarzenie potrwa od 13 grudnia do 3 stycznia 2023 r.

Kompletna roadmapa Guild Wars 2 na resztę 2022 r. jest dostępna na oficjalnej stronie gry.

Wyczekujecie szczególnie którejś aktualizacji lub wydarzenia?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.