Neverwinter: dodatek Northdark Reaches już dostępny

Northdark Reaches, najnowszy dodatek do gry Neverwinter, jest już dostępne. 24-ty moduł rozszerzający popularnego MMORPG-a zabiera graczy w kolejną podróż do Podmroku, a dokładnie do jego północnej części zwanej Północmrokiem.

Fabuła Northdark Reaches została stworzona przez doskonale znanego fanom D&D pisarza R. A. Salvatore'a oraz jego syna, Geno. Główny wątek historii, który rozciągnie się na jeszcze jeden moduł, został osadzona między wydarzeniami znanymi z najnowszych książek słynnego autora - Starlight Enclave i Glacier’s Edge - będących częścią nowej trylogii The Way of the Drow. Należy zatem spodziewać się, że podczas swojej ekspedycji do Podmroku gracze będą mogli spotkać takich bohaterów jak mykonid Rumpadump, Saribel Xorlarrin Do’Urden czy Minolin Fey.

Tytułowe Północmroczne Rubieże to rozległe pogranicze Podmroku, w granicach którego leży upadłe państwo-miasto Ched Nasad. To właśnie w tym niebezpiecznym, zapomnianym miejscu zaginął Braelin Janquay - przyjaciel krasnoludzkiego króla Bruenora Battlehammera oraz jeden z najlepszych drowich zwiadowców Bregan D’aerthe. Podczas ekspedycji do zupełnie nowego rejonu podziemnego królestwa gracze spróbują odszukać mrocznego elfa i odsłonić intrygi, które mogą doprowadzić do kolejnej wojny domowej pomiędzy drowami. Rąbka tajemnicy uchyla premierowy zwiastun Northdark Reaches, który obejrzycie poniżej.

 

Najnowszy dodatek rozszerza Podmrok w grze Neverwinter o pierwszą stałą Adventure Zone, która dostarcza nowych zadań do wykonania i nowych bossów do pokonania, a przy tym pozwala zdobyć zupełnie nowe, pomocne "gadżety". Weteranów MMORPG-a z pewnością ucieszy odświeżenie podziemi Temple of the Spider, w których można będzie teraz natknąć się na nowych przeciwników, bossów oraz łupy - zarówno na poziomie trudności Normal, jak i Master. Towarzysząca premierze dodatku aktualizacja wprowadzi również zmiany w podstawowej części gry takie jak ulepszenia w systemie ekwipunku i liczne poprawki balansujące klasę czarodzieja.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Neverwintera.

Pamiętajcie, że Northdark Reaches to dopiero początek przygody w tej części Podmroki. Na finał historii trzeba będzie jednak zaczekać do premiery kolejnego modułu, która odbędzie się już w 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.