Nowa wersja demonstracyjna Ash of Gods: The Way już dostępna

Zgodnie z niedawną zapowiedzią Ash of Gods: The Way dołączyło do festiwalu #TurnBasedDest z nową wersją demonstracyjną. Pozwala ona ponownie przetestować grę, która od czasu czerwcowego dema uległa znaczącym przeobrażeniom.

Przypomnijmy, że Ash of Gods: The Way jest połączeniem taktycznego cRPG-a z kolekcjonerską karcianką. Nowe demo gry pozwala przejść tutorial oraz pierwszy turniej. Do dyspozycji graczy oddano dwie talie kart: Berkańnańską oraz Bandytów, a także trzy różne poziomy trudności. Pojedyncze pokonanie dema powinno zająć ok. 2-3 godzin. Jego najświższy trailer obejrzycie poniżej.

Oczywiście deweloperzy ze studia Aurum Dust zachecają do dzielenia się opiniami na temat dema, a także do lektury nowego dziennika deweloperskiego dot. bitwy na moście - jednej z wielu, jakie trzeba będzie stoczyć w finalnej wersji Ash of Gods: The Way. Miłej lektury!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.