Alaloth: podsumowanie 2022 r.

Winter Update, będący jedną z największych dotychczasowych aktualizacji do gry Alaloth: Champions of Four Kingdoms, został oddany w ręce graczy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Wraz z końcem 2022 r. pokusili się więc o garść refleksji na temat ostatnich dwunastu miesięcy.

Te były dla Gamera Interactive. Włosi najpierw odzyskali od poprzedniego wydawcy prawa do Alalotha, a następnie przystąpili do pracy nad wydaniem tego action RPG-a we Wczesnym Dostępie, co udało się osiągnąć po niespełna dwóch miesiącach. To jednak był dopiero początek podróży, który zaowocował kilkoma dużymi aktualizacjami, trzema dziesiątkami pomniejszych hotfiksów i całkiem przyzwoitymi liczbami dot. zaangażowania graczy - szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jest to tytuł tworzony przez niewielkie, niezależne studio.

Plany na 2023 r. są oczywiście ambitne, lecz w szczegółoch poznamy je dopiero wtedy, gdy Gamera Interactive ukończy pracę nad ostateczną roadmapą dla Alalotha. To powinno nastąpić na przełomie stycznia i lutego. Sądząc jednak po tempie prac, można chyba nieśmiało założyć, że w pełną wersję tego action RPG-u zagramy jeszcze w tym roku!

Tymczasem zachęcam do zapoznania się z pełnym podsumowaniem 2022 r. w wykonaniu Gamera Interactive.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.