Taktyczny cRPG Pathfinder: Wrath of the Righteous sprzedał się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy

Owlcat Games ma powody do świętowania. Rosyjskie studio poinformowało, że sprzedaż jego ostatniej gry, Pathfinder: Wrath of the Righteous, przekroczyła właśnie milion kopii.

Na wynik ten składają się egzemplarzy sprzedane na platformach PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Dokładne liczby dot. sprzedaży gry na każdej z ww. platform nie zostały ujawnione.

 

Osiągniecie takiego wyniku w przypadku naszej drugiej gry jest dla nas bardzo ważnym znakiem, który mówi nam, że firma rozwija się we właściwym kierunku - powiedział Aleksander Miszulin, dyrektor kreatywny Owlcat Games. Mamy chęci, aby dostarczać najlepsze doświadczenia w gatunku cRPG i kontynuować wypełnianie bogatego świata Pathfindera świeżą zawartością, włączając w to darmowe oraz płatne DLC.

Pathfinder: Wrath of the Righteous, które swoją premierę miało w sierpniu 2021 r., doczekało sie do tej pory trzech dużych DLC. Owlcat Games nie powiedziało jednak jeszcze ostatniego słowa, zapowiadając w zeszłym roku trzy kolejne dodatki, z czego pierwszy z nich, The Last Sarkorians, ukaże się już w marcu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.