Ash of Gods: The Way z nowym trailerem i wstępną datą premiery

Studio Aurum Dust zaprezentowało nowy zwiastun swojej kolejnej produkcji, Ash of Gods: The Way. Przy tej okazji zaprezentowano również wstępną datę premiery gry.

Przypomnijmy, że akcja The Way rozgrywa się w tym samym świecie, a nawet przy udziale tych samych bohaterów, co w Ash of Gods: Redemption. Rozgrywka została jednak znacząco uproszczona. W The Way gracz wciela się w postać Finna, który uczy się gry w tytułową karciankę i wyrusza na ziemię swoich wrogów, by wziąć udział w organizowanych przez nich turniejach i zbliżyć się do ich dowódców. Fabuła służy zatem w głównej mierze jako powód do faktycznej rozgrywki, czyli taktycznych turowych bitew z dużym naciskiem na używanie kart, które można w międzyczasie kolekcjonować i ulepszać.

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Zobaczcie sami na najnowszym zwiastunie, który prezentujemy poniżej.

 

Jak zatem widać, premierę Ash of Gods: The Way zaplanowano na "początek 2023 r.". Można zatem spodziewać się, że najnowsza produkcja studia Aurum Dust ujrzy światło dzienne jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.