Stray Blade: znamy oficjalną datę premiery

Deweloper Point Blank Games oraz wydawca 505 Games oficjalnie ujawnili datę premiery gry Stray Blade, czyli debiutanckiej produkcji pierwszego z wymienionych podmiotów. Wyprawa do świata Acrei rozpocznie się już za niespełna dwa miesiące!

Przypomnijmy, że Stray Blade jest grą fabularną, który kładzie bardzo duży nacisk na dynamiczny system walki. Główny bohater, któremu będzie towarzyszył xhinnoński wilk imieniem Boji, stanie przed zadaniem odkrycia przyczyny, która przed wiekami doprowadziła do upadku ostatniej cywulizacji Acrei. NIetrudno zgadnąć, że droga bynajmniej nie będzie usłana różami, lecz gracz będzie miał do swojej dyspozycji pokaźny arsenał broni, a także szeroki wachlarz umiejętności, które można rozwijać w różnych kierunkach.

Stray Blade trafi w ręce graczy już 20 kwietnia. Poniższy, krótki trailer nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości.

 

Gdybyście chcieli jednak przyspieszyć swoją wizytę w świecie Acrei, nic straconego. Cały czas można zgłosić swoją kandydaturę do beta-testów gry, które odbędą się w pierwszym kwartale 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.