What Lies Beneath, nowy rozdział fabularny Guild Wars 2, już dostępny!

W Guild Wars 2: End of Dragons dobiegła końca wielowątkowa opowieść o powrocie starożytnych smoków. Teraz nadszedł czas na zupełnie nowy rozdział historii Tyrii i Canthy, który rozpoczął się właśnie w najnowszym odcinku Living Worlds, który nosi tytuł What Lies Beneath.

Nowa odsłona "żyjącego świata" pozwala ponownie połączyć siły ze starymi znajomymi: detektywem Ramą, Gorrikiem oraz Yao. Wszystko po to, by odkryć tajemnicę kryjącą się za zepsuciem ogarniającym górników z miejscowej kopalni nefrytu. Śledztwo pokieruje graczy do Gyala Delve, w którym odkryją mroczną, dotychczas nieznaną stronę Canthy.

Co ciekawe, rozdział What Lies Beneath jest dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Guild Wars 2: End of Dragons. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon Living Worlds, można go odblokować w dowolnym momencie bez żadnych opłat.

 

Premierowy zwiastun przygody obejrzycie poniżej.

Szczegółowe informacje na temat What Lies Beneath, w tym dokładną listę nagród, jakie można zgarnąć za udział w tej wyprawie, znajdziecie na oficjalnej stronie Guild Wars 2.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.