Alaloth: aktualizacja Lorebound coraz bliżej

W ostatnich tygodniach twórcy Alalotha zmniejszyli częstotliwość komunikacji ze swoją społecznością. Mieli jednak ku temu dobry powód, ponieważ ich cała uwaga skupiła się na pracy na obszernej aktualizacji o kryptonimie Lorebound.

W swoim najnowszym dzienniku deweloperskim Włosi przekazali, że w międzyczasie ich skromna aktualizacja rozrosła się do naprawdę solidnych rozmiarów. W rezultacie gracze Alalotha mogą oczekiwać nie tylko solidnej porcji lore w postaci historii, legend i opowieści o bohaterach Plamenu. Lorebound wprowadzi również do gry szereg poprawek do rozgrywki, zbalansuje ją, a także usunie kolejne bugi.

Pierwotnie aktualizacja miała ukazać się w lipcu, jednak z powodu dodatkowego nakładu pracy, data wydania została przesunięta. Obecnie update jest już "prawie" gotowy, jednakże słowo "prawie" jest tutaj kluczowe. Jeśli ostatnia faza testów zakończy się bez większych komplikacji, aktualizacja zostanie oddane w ręce graczy jeszcze przed Gamescomem, czyli przed 21 sierpnia. Jeżeli na horyzoncie pojawią się problemy, nowa zawartość i poprawki zawitają do Alalotha już po kolońskich targach, a mianowicie na początku września.

Jak zatem widać, kres oczekiwania na Lorebound jest już zatem bliski. Więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji znajdziecie we wspomnianym dzienniku deweloperskim.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.