The Lord of Nothing, piąty dodatek do Pathfinder: Wrath of the Righteous, oficjalnie zapowiedziany!

Przygoda w Golarionie z Pathfinder: Wrath of the Righteous jest daleka od zakończenia. Owlcat Games zapowiedziało właśnie piąte DLC do swojego ambitnego, taktycznego cRPG-a, które nosi tytuł The Lord of Nothing.

Nowy dodatek kontynuuje historię Sendriego i Rekartha znanych z drugiego dodatku do gry, Through the Ashes. Fabuła pozwoli nieco lepiej zrozumieć zachowanie tego pierwszego i po raz kolejny wybrać się na skute lodem ostępy Golatrionu, by stawić czoło kolejnym niebezpieczeństwom. W trakcie wędrówki gracze zwiedzą tajemnicza wieżę czarodzieja, zajrzą do Sfery Cienia, a także odkryją wiele innych lokacji.

W trakcie tej przygody śmiałkowie będą mogli liczyć na towarzystwo nowego, nietuzinkowego kompana - androida imieniem Penta. The Lord of Nothing wprowadzi również zupełnie nowy typ wrogów oraz specjalną mechanikę, która pozwoli ich likwidować, 15 nowych archetypów postaci, nowe zaklęcia, atrybuty i wiele więcej.

 

Warto pamiętać, że nowy dodatek będzie można przejść postacią z dodatku Through the Ashes lub stworzyć całkowicie nowego bohatera. Główny bohater podstawowej kampanii Pathfinder: Wrath of the Righteous tym razem pozostanie na uboczu, choć... pojawi się na chwilę w jednej z misji.

Pierwszy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej. Koniecznie zapoznajcie się też z pierwszymi screenami.

Premierę Pathfinder: Wrath of the Righteous - The Lord of Nothing zaplanowano na 21 listopada. Cena dodatku nie została na razie ujawniono, jednak producenci gry potwierdzili, że każdy posiadacz Season Passa 2 otrzyma dostęp do tego DLC za darmo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.