Alaloth: kolejna aktualizacja rozszerzy grę o całkowicie nowy rozdział

W ostatnich tygodniach producenci z Gamera Interactive zwolnili nieco tempo wydawania kolejnych aktualizacji do wczesnej wersji Alaloth: Champions of the Four Kingdoms. To jednak nie jest powód do obaw, ponieważ Włosi szykują naprawdę solidny update!

Kolejna aktualizacja Alalotha rozszerzy bowiem tego action RPG-a o całkowicie nowy rozdział. Bohaterowie Plamenu odwiedzą Świetlistą Tetrarchię (oryg. The Luminous Tetrarchy), teokratyczne królestwo, w którym kluczową rolę odgrywają tzw. Tarczownicy (Shield Bearers). Należy zatem spodziewać się wielu nowych lokacji, wrogów, zadań, łupów, a także wyzwań przekraczających wszystko to, czego można było doświadczyć do tej pory. Wprawdzie Włosi nie ogłosili jeszcze daty wydania aktualizacji, jednakże zapewnili, że powinna ona trafić w ręce graczy nie później niż w listopadzie.

Ponadto w najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy gry omówili postępy w pracy nad jej lokalizacją, a także wspomnieli o dodaniu opcji dodatkowego wsparcia ze strony graczy. Więcej na ten temat przeczytacie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.