The Thaumaturge opóźnione!

The Thaumaturge, które rozpoczyna się od powrotu do Warszawy jej głównego bohatera drogą kolejową, miało ukazać się już 5 grudnia. Pociąg ów, mimo że nie ma nic wspólnego ze współczesnymi firmami kolejowymi, zaliczy jednak solidne opóźnienie.

Producent gry, Fool's Theory, oraz jej wydawca, 11 but studios, wspólnie ogłosili decyzję o przesunięciu premiery gry na 20 lutego 2024 r. Oficjalny powód jest dość oczywisty: chęć dopracowania gry, która w chwili obecnej nie znajduje się w stanie, który pozwalałby na jej wydanie jako kompletnego produktu.

Czy jest to jedyny powód? Można się domyślać, że nieoficjalnie chodzi też o uniknięcie walki na noże w gorącym okresie przedświątecznym z wieloma dużymi konkurentami, którzy w bieżącym kwartale są niezwykle aktywni i mogliby utopić The Thaumaturge w oceanie marketingowe zapomnienia.

Tak czy inaczej decyzję o przesunięciu daty premiery trudno krytykować - jakość musi być wartością nadrzedną. Miejmy jednak nadzieję, że opóźnienie tego pociągu, którym tytułowy taumaturg Wiktor zmierza do Warszawy, nie ulegnie już zmianie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.