The Lord of Nothing, piąty dodatek do Pathfinder: WotR, już dostępny

Wczoraj swoją premierę miał The Lord of Nothing - piąty dodatek fabularny do gry Pathfinder: Wrath of the Righteous. Nowe DLC kontynuuje historię Sendriego i Rekartha znanych z jednego z poprzednich rozszerzeń, Through the Ashes.

Fabuła The Lord of Nothing pozwali nieco lepiej zrozumieć zachowanie pierwszego z ww. bohaterów i po raz kolejny wybrać się na skute lodem ostępy Golarionu, wieńcząc wątek fabularny wspomnianej dwójki. Poprzez portale śmiałkowie dostaną się m.in. do pełnej goblinów wieży czarodzieja, wioski otocznej przez olbrzymy, tajemniczej osady w tropikach, a nawet sfery Cienia. Wszystko po to, by stawić czoła potężnemu władcy demonów... Na szczęście podczas tej wyprawy bohaterowie mogą liczyć na wsparcie nowego kompana, androida o nazwie Penta, a także anioła Sarenrae.

Premierowy zwiastun dodatku The Lord of Nothing obejrzycie poniżej.

 

Warto pamiętać, że nowy dodatek będzie można przejść postacią z dodatku Through the Ashes lub stworzyć całkowicie nowego bohatera. Główny bohater podstawowej kampanii Pathfinder: Wrath of the Righteous tym razem pozostanie na uboczu, choć... pojawi się na chwilę w jednej z misji.

Rozszerzenie Pathfinder: WotR - The Lord of Nothing można już kupić osobno w cenie 44,99 zł lub w ramach Season Passa 2 w promocyjnej cenie cenie 84,79 zł. W tym drugim przypadku nabywcy otrzymają również dostęp do DLC The Last Sarkorians oraz kolejnego DLC, zaplanowanego na 2024 r. Osoby, które już wcześniej zakupiły owego Season Passa, otrzymają teraz najnowszy dodatek za darmo.

Premierze dodatku The Lord of Nothing towarzyszy ogromna Aktualizacja 2.2.0. Po jej zainstalowaniu gracze uzyskają dostęp m.in. do 15 nowych archetypów postaci, szeregu nowych featów, zaklęć i nie tylko. Wszystko to razem otworzy przed bohaterami Golarionu zupełnie nowe możliwości rozwoju postaci!

Więcej informacji o wspomnianej aktualizacji znajdziecie na Steamie, a dokładnie na niniejszych stronach: Update 2.2.0as, cz. 1, Update 2.2.0as, cz. 2, Update 2.2.0av.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.