3 sezon 5 roku Tom Clancy's The Division 2 właśnie wystartował

Wczoraj rozpoczął się nowy, trzeci z kolei sezon w piątym roku Tom Clancy's The Division 2. Rozdział zatytułowany Vanguard ponownie przeniesie graczy na ulice Nowego Jorku.

Po tym, jak Agenci Division zaprowdzili porządek w Białym Domu, agentka Alani Kelso powróciła do Wielkiego Jabłka, by upewnić się, że Haven jest również bezpieczne. Niemniej gdy pozostali agenci odbijali cywilów z rąk Czarnego Kła, Kelso zniknęła. Nietrudno zgadnąć, że celem głównej misji nowego rozdziału będzie odnalezienie agentki, a przy okazji odkrycie kilku nowych faktów i... rozdrapanie pewnych starych ran.

Fabuła nowego sezonu zmusi zatem graczy do eksplorowania całego Nowego Jorku i podążania śladami wspomnianej agentki Kelso. Aby dodać śledztwu nieco smaku, agenci Division mogą liczyć na szereg nowych "zabawek", w tym nowy egzotyczny pistolet i rękawiczki.

 

Ponadto nowy sezon wprowadza ogromną liczbę zmian w balansie rozgrywki, włączając w to broń, talenty, i nie tylko, a także dwa Apparel Events, które odbędą się w lutym i kwietniu, pozwalające zgarnąć kolekcję nowych ciuchów taktycznych. Nie można też zapomnieć o nowym, opcjonalnym Season Passie, który za cenę 1000 Premijm Credits (czyli ok. $10) zapewni dostęp do stroju oraz maski Menpo.

3 sezon 5 roku Tom Clancy's The Division 2 potrwa aż do maja. Szczegółowe informacje na temat zawartości oraz zmian w balansie znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.