Mighty Koi pozwoli graczom wcielić się w... Thorgala!

Thorgala, komiksowego wojownika stworzonego przez legendarnych Jeana van Hamme'a i Grzegorza Rosińskiego, nikomu nie trzeba przedstawiać. Nic zatem dziwnego, że zapowiedź gry, która pozwoli wcielić się w tę słynną postać, jest teraz jednym z najgorętszych newsów!

Za stworzenie action RPG-a Thorgal odpowiedzialne jest polskiego studio MIghty Koi, które ostatnio zapowiedziało również inną grę bazującą na znanym, polskim uniwersum, a mianowicie opartego na Panu Lodowego Ogrodu Nocnego Wędrowca. O ile jednak twórczość Jarosława Grzędowicza jest raczej nieznana graczom spoza Europy Środk.-Wschodniej, o tyle Thorgal jest marką globalną. Czego zatem można się spodziewać?

Otóż Thorgal w wydaniu Mighty Koi zabierze graczy do mitycznego świata wikingów. Tytułowy bohater, tajemnicze “dziecko z gwiazd”, musi chronić swoich bliskich nie tylko przed ludźmi i potworami, ale również przed intrygami mściwych bogów. Fani perypetii Thorgala Aegirssona rozpoznają wiele przygód i postaci z kart komiksu, a pozostali gracze zagłębią się w fascynujący świat fanatsyt, który jest stale rozbudowywany od 1977 r.

 

Pierwszy zwiastun Thorgala obejrzycie poniżej. Polecamy też zajrzeć do galerii po najświeższe screeny.

Data premiery produkcji Mighty Koi pozostaje na razie nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.