Szpiegowski cRPG Alpha Protocol ponownie dostępny na GOG.com

Wydany przed 14 laty Alpha Protocol przez pewien czas był niedostępny w cyfrowej dystrybucji. Teraz produkcja Obsidian Entertainment powróciła w nowej, ulepszonej odsłonie na GOG.com.

Przypomnijmy, że w Alpha Protocol gracz wciela się w postać Michaela Thortona, agenta CIA, który otrzymuje misję rozwikłania międzynarodowego spisku. Bohater podróżuje po całym świecie, wykonując sekretne operacje, w których nie brakuje ważnych decyzji o niejednoznacznym charakterze i wykazania się w dynamicznym systemi walki. Wybory dokonane przez gracza wpływają nie tylko na geopolitykę, ale także na samego Thortona. Mierzenie się z konsekwencjami swoich wyborów sprawia, że każde przejście gry jest unikatowe.

GOG.com po raz kolejny udowodniło, jak ważna jest dla zespołu misja ochrony klasycznych tytułów. Przywrócenie tej kultowej produkcji do życia po latach niedostępności wymagało wysiłku, ale dzięki temu z opowieścią może zapoznać się nowe pokolenie graczy. Alpha Protocol, podobnie jak wszystkie gry dostępne na platformie, jest dystrybuowane bez zabezpieczeń DRM, a wydanie zostało wzbogacone dodatkowymi niespodziankami i funkcjami, takimi jak:

  • Licencjonowana ścieżka dźwiękowa;
  • wsparcie dla osiągnięć;
  • pełne wsparcie dla kontrolerów (Dualsense, DualShock 4, Nintendo Switch Pro, Xbox Series lub Xbox One);
  • wsparcie dla lokalizacji;
  • kompatybilność z współczesnymi systemami operacyjnymi;
  • wsparcie dla zapisów w chmurze.

Alpha Protocol można obecnie nabyć na GOG.com w obniżonej cenie 80,09 zł. Promocja potrwa do 3 kwietnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.