Wartales doczeka się płatnych oraz darmowych nowości

Shiro Games podzieliło się z graczami Wartales informacjami na temat swoich najbliższych planów wobec gry. Wynika z nich, że niebawem można spodziewać się kolejnego mini-dodatku oraz darmowej aktualizacji.

W kwietniu w ręce graczy Wartales zostanie oddane drugie DLC pt. The Tavern Opens! Jak sama nazwa wskazuje, dodatek umożliwi otwarcie właśnej gospody i zarządzanie nią, by w ten sposób zarobić nieco złota oraz poprawić swoją reputację.

W czerwcu Shiro Games zamierza wydać darmowy Community Update #3. Jego główną atrakcja będzie bez wątpienia nowa klasa postaci - Pięściarz (oryg. Pugilist) - wraz z nowym pochodzeniem fabularnym. Aktualizacja wprowadzi również nowe mapy bitewne oraz pułapki, a także pozwoli schować plecaki najemników na czas walki.

Co dalej? Tego na razie nie wiadomo. Shiro Games zamierza dalej wspierać Wartales, choć na podanie jakichkolwiek konkretnych informacji jest na razie zwyczajnie zbyt wcześnie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.