Dodatek do Sacred 2 w polskiej wersji językowej na PC już dostępny!

Informacja prasowa wyd. Cenega Poland:

Sacred 2: Władca Smoków

Warszawa, 18.11.2010 – Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że już jutro odbędzie się polska premiera najnowszego dodatku do niezwykle udanej gry cRPG Sacred 2: Fallen Angel pod tytułem Sacred 2: Władca Smoków dodatek do gry. Dodatek pozwala na eksplorację nowych miejsc, walkę z kolejnymi potworami oraz wcielenie się w premierową klasę postaci. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej.

Zamów swój egzemplarz już dziś: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1375

 

Sacred 2: Władca Smoków dodatek do gry to pierwszy dodatek do gry Sacred 2: Fallen Angel. Pozwala on fanom przedłużyć przyjemność z obcowania z ulubioną grą, dzięki wprowadzeniu szeregu usprawnień oraz umieszczeniu kompletnie nowej zawartości.

Obszar gry wzbogacono o dwie premierowe lokacje, które wypełniono nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników. Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć fani hack’n’slash, to krwawy las i kryształowa kraina – w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim – lodowe szkielety. Nie brak również wymagających bossów, w tym demona Ashibai’a.

W Sacred 2: Władca Smoków dodatek do gry mamy do czynienia z kolejną klasą postaci - Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda. Ostatnia z wymienionych właściwości pozwala magowi na prowadzenie bezpośredniej potyczki z wrogiem, podczas której śmiałek może korzystać z kombinacji składających się już nie z czterech, a pięciu rodzajów sztuk walki. W pozostałych przypadkach przydatne okazują się również czary defensywne, jak spowolnienie czy bariera ochronna.

Poza postacią Smoczego Maga autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów. Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z Ascaron możemy wydać rozszerzenie do Sacred 2: Fallen Angel, gry która osiągnęła ogromny sukces rynkowy, także na PC. Wszyscy wiemy jak bardzo społeczność fanów pragnie nowych przygód i jestem pewien, że dodatek Władca Smoków spełni ich oczekiwania - skomentował premierę dodatku Georg Larch, Dyrektor ds. Międzynarodowego Marketingu w Koch Media.

Więcej informacji na temat gry można uzyskać na oficjalnej stronie: http://www.sacred2.com/pl.html

KONTAKT:
tel +48 (22) 574 2 500,
fax +48 (22) 574 2 555
cenega@cenega.com

POMOC TECHNICZNA:
tel +48 (22) 574 2 574
serwis@cenega.com

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA
Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation2 (PS2), Sony PlayStation Portable (PSP), Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, Bethesda Software, Capcom Interactive, GSC, Koch, NAMCO BANDAI Partners, Paradox Entertainment, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się takie szlagiery, jak Cywilizacja V, Batman Arkham Asylum oraz serie Fallout, Grand Theft Auto, Hitman, Kangurek Kao, King’s Bounty, Max Payne, Twierdza, Tomb Raider, UFO czy też najbardziej oczekiwana gra akcji ostatnich lat – Mafia II.  Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.