Stwórz własną legendę - miej swój wkład w wydanie King's Bounty GOTY

Informacja prasowa wydawnictwa Cenega Poland:

 Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz partner na Węgrzech ogłasza wyjątkową możliwość zapisania się na kartach historii gier komputerowych w Polsce – do wydania gry King’s Bounty Game of the Year Edition dołączane będą najlepsze mapy stworzone przez użytkowników w edytorze gry – zbuduj z nami nowe światy i stwórz własną legendę! Gra King’s Bounty: Game of the Year Edition zostanie wydana w pierwszym kwartale 2011.

King’s Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie wszystkie kultowe części serii, takie jak: King’s Bounty: Legenda, King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka oraz King’s Bounty: Nowe Światy zawierającą kompleksowy edytor map do gry. Dodatkowo znajdziemy tu również mapy, których twórcy zajmą czołowe miejsca, w organizowanym przez nas konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami edytora i wzięcia udziału w tworzeniu gry. To właśnie Twoje mapy mogą trafić na płytę King’s Bounty: Game of the Year Edition!

 Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.