Guild Wars 2 - poznajcie sylvari!

ArenaNet kończy tydzień poświecony sylvari - jednej z najciekawszych i najbardziej intrygujących ras, jakie powstały na potrzeby gier wideo. Z tej okazji na oficjalnym blodu Guild Wars 2 pwostał artykuł podsumowujący wszystkie udostępnione informacje, okraszony screenami, artworkami i krótkim filmem wideo.

 

Sylvari są zagadką. Humanoidalne w formie, podobne do rośliny z natury, są nowymi mieszkańcami Tyrii, przemierzajacymi świat dopiero od 25 lat. Wszystkie są dziećmi jednego rodzica - potężnego drzewa Pale Tree, górującego nad Tarnished Coast. Sylvari są więc związane ze sobą tym samym pochodzeniem; dzielą się tym samym marzeniem. Nikt nie wie, dlaczego sylvari nagle pojawili się w Tyrii, zaś najmniejsze pojęcie mają o tym sami sylvari, dlatego też szukają celu swojego istnienia. Spośród wszystkich ras to właśnie oni najbardziej rozumieją zagrożenie, jakim są Prastare Smoki. Sylvari walczą z nieumarłymi poplecznikami Zhaitana każdego dnia.

Więcej informacji na temat sylvari, a także wspomniane wyżej media, można znaleźć pod tym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.