Lineage II zamieni się w "Free-to-Play" MMO

Coraz modniejszy trend, by subskrypcjne MMO stawały się darmowe, nie ominie Lineage'a II. Pod koniec tego roku, wraz z uruchomienie rozszerzenia pt. Goddess of Destruction, dzieło NCsoftu przejdzie na model mikrotransakcji.

Znamienne jest to, że NCsoft nie zamierza wprowadzać żadnych ograniczeń - po premierze Goddess of Destruction każdy gracz będzie mógł odwiedzić dowolną lokację, wybrać jakąkolwiek klasę postaci, a także zdobyć wszystkie dostępne przedmioty, zaś postaci będą mogły awansować aż na 99. poziom. Oczywiście, deweloper udostępni płatnie specjalne Item Packi, które znacznie przyspieszą rozwój bohatera, choć nie będą niezbędne do kontynuowania gry.

Oprócz zmiany modelu biznesowego, Goddess of Destruction wprowadzi wiele nowych lokacji, przedmiotów i misji, zapewniając w sumie ponad 400 godzin dodatkowej rozrywki, co bez wątpienia czyni to rozszerzenia największym w historii serii Lineage.

Więcej informacji na temat dodatku można uzyskać tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.