Były projektant Keen Games przeprasza za Sacred 3

Sacred 3 okazał się nie być grą, jakiej pragneli miłośnicy serii stworzonej przez Ascaron Entertainment. Jeden z byłych projektantów Keen Games, które stworzyło najnowszą odsłonę Sacred, postanowił przeprosić fanów w krótkim otwartym liście opublikowanym na forum Steama.

Treść listu przedstawiamy poniżej:

 

Cześć, byłem młodszym projektantem gry w Keen Games i pracowałem przy Sacred 3. Dołączyłem do zespołu w maju 2013 r. Cały proces produkcji trwał nieco dłużej, jak być może wiecie.

Moimi głównymi zadaniami było projektowanie, implementacja oraz utrzymanie przeciwników oraz bossów.

Przepraszam oddanych fanów serii Sacred, którzy nie otrzymali gry, jakiej pragnęli. Jako producent otrzymałem darmowy klucz do Sacred 3 na Steamie. Chciałbym go oddać zawiedzionemu fanowi, który jeszcze nie kupił gry. To niewiele, tylko gest.

Przeczytałem wiele nienawistnych słów na temat mojego poprzedniego pracodawcy Keen Games, że zniszczyli serię (celowo)... Mogę jedynie powiedzieć, że nie powinniście przeceniać władzy studia, które "pracuje na zlecenie" dużego wydawcy.

Mogę odpowiedzieć na kilka pytań, jednakże byłoby mile widziane, gdyby nie łączyło się to z pełną paczką nienawiści skierowaną w moją osobę.

- Sascha

Klucz został już niestety wykorzystany, List w oryginalnej formie możecie przeczytać tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.