Serpent in the Staglands doczeka się darmowego dodatku

Whalenought Studios zapowiedziało właśnie wydanie darmowego dodatku do Serpent in the Staglands zatytułowanego A Fool's Banquet. "Dodatek" to chyba jednak za mało powiedziane jeśli chodzi o grę, która jest nie tylko samodzielnym rozszerzeniem, ale wprowadza również nowy silnik oraz system gry.

W A Fool's Banquet pojawią się autentyczne zamki, infiltracja i napady. Nowe przygody, w których nie zabraknie klasycznego dungeon crawlingu, będą wspierane przez nowy setting oraz silnik gry. Wśród najważniejszych nowinek nalezy wymienić przejście z 2D do 3D (choć izometryczna perspektywa zostanie zachowana), co pozwoli na zaimplementowanie poziomów posiadających różne wysokosci oraz mechanikę wspinania i skakania, nowej mechaniki skradania, nowego hybrydowego systemu walki, który łączy w sobie cechy systemu turowego oraz walki w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, jak również kompletnie przemodelowanego systemu odnoszenia obrażeń.

Ponadto warto oczywiście wspomnieć o poprawieniu wydajności gry, jej szybszym ładowaniu, a także zwiększeniu rozmiaru map. Wszystko to wraz z nowymi misjami, NPC-ami i licznymi lokacjaim do eksploracji powinno sprawić, że miłośnicy podstawowej wersji Serpent in the Staglands będą zadowoleni.

Na razie to wszystko, co wiemy o A Fool's Banquet - szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Data premiery dodatku pozostaje nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.