Dishonored: Death of the Outsider

Podstawowe informacje

Niegdyś była jedną z najgroźniejszych najemnych morderczyń. W poszukiwaniu odkupienia wybrała się w podróż do Karnaki. Teraz, uwielbiana przez fanów Billie Lurk (vel Megan Foster), powraca w Dishonored: Death of the Outsider. Ponownie spotyka się ze swoim mentorem, legendarnym zabójcą Daudem, i zagłębia w szemrany półświatek Karnaki. Planuje dokonać niemożliwego zabójstwa, chce zabić Odmieńca.

Używając całkiem nowych mocy i umiejętności, Billie zinfiltruje nielegalną krwawą arenę i przygotuje się na starcie z siostrami Zakonu Wyroczni, nieśmiertelnymi oświeconymi oraz gangiem Bezokich, który ma obsesję na punkcie Odmieńca. Będzie też musiała skonfrontować się z powracającymi oraz nowym wrogom, w tym z mechanicznymi żołnierzami, zdobyć pradawny artefakt w emocjonującym napadzie na bank, aż w końcu stanąć naprzeciw półboskiego Odmieńca.

Dzięki brutalnemu systemowi walki, śmiercionośnym broniom, potężnym gadżetom i skomplikowanym poziomom, Death of the Outsider zapewnia doskonały poziom rozgrywki w świecie zabójców, który jest znakiem rozpoznawczym serii Dishonored. I tak, jak zawsze u Arkane, każdego zabójstwa można dokonać w dowolnym stylu – kryjąc się w cieniu i zabijając po cichu lub brutalnie eliminując wrogów na otwartej przestrzeni.

Podczas swojej podróży Billie odkryje niektóre z sekretów dotyczących Odmieńca, istoty żyjącej od 4 tysięcy lat, która była w centrum wszystkich najmroczniejszych wydarzeń w Cesarstwie. Ostatecznie będzie też musiała podjąć trudną decyzję, której skutki zmienią otaczający ją świat na zawsze.

News

więcej...