The Bard's Tale IV: Barrows Deep

Podstawowe informacje

Ponad sto lat później o straszliwych wydarzeniach związanych z brutalnym zniszczeniem Skara Brae prawie nikt już nie pamięta. Ukryte w cieniu zło cierpliwie czekało. Aż do dziś. Fanatycy rosną w siłę, słynna Gildia Bohaterów została zdelegalizowana, a jej członkowie cierpią prześladowania. Musisz podjąć walkę, aby stać się bohaterem, którego potrzebuje królestwo. Ponad 40 godzin gry, 350 partii dialogowych i ponad 100 niesamowitych utworów muzycznych.

Stwórz bohatera, którym chcesz być
Graj jako Bard, Wojownik, Adept lub Łotr. Każdy archetyp dysponuje 60–70 umiejętnościami, które odblokowują łącznie 21 unikalnych klas. Stwórz różne postacie, aby każda rozgrywka była wyjątkowym przeżyciem.

Stwórz swoją własną drużynę
Stwórz, rozwijaj i powiększaj drużynę śmiałków w sposób, który uznasz za najbardziej odpowiedni. Rozpocznij od jednej postaci, a następnie pozyskuj lub twórz nowych bohaterów, aby wzmocnić swoje szeregi. Rozwijaj i dostosowuj ich umiejętności i sprzęt. Wzywaj potwory, aby dla Ciebie walczyły! Stwórz drużynę pasującą do Twojego niepowtarzalnego stylu gry!

Przygoda za każdym rogiem
Przemierzaj piękny świat pełen cudów, ożywiony silnikiem Unreal Engine 4. Odkrywaj miasta pełne zleceniodawców misji, walcz w ciemnych i zabójczych lochach oraz wędruj po malowniczych wzgórzach, gęstych lasach i lodowych pustkowiach.

Przechytrz zło
Walcz z przeciwnikami w dynamicznej, intuicyjnej taktycznej walce turowej, która nagradza inteligencję i spryt. Łącz czary i umiejętności, aby uzyskać efekty przewyższające sumę ich części. Korzystaj z najlepszych strategii, przemyślanego pozycjonowania i śmiercionośnych kombinacji ataków, aby wyeliminować wrogów!

Poznaj tajemnice przeszłości
Zmierz się z zagadkami będącymi prawdziwym wyzwaniem. Nawet jeśli Twoi wrogowie Cię nie dostaną, mogą to zrobić diabelskie zagadki, wymagające układanki i niebezpieczne pułapki. Na śmiałków, którzy odważą się ich szukać, czekają ukryte nagrody.

Zdobądź potężne artefakty
Odkrywanie i tajemnice nie kończą się na środowisku gry. Zdobądź starożytną broń elfów nasyconą mistycznymi mocami i kryjącą sekrety, których poznanie wymaga dokładnego zbadania. W ten sposób zyskasz morderczą przewagę w bitwach, które na Ciebie czekają.

News

więcej...

Pod lupą

Pierwsze wrażenia z The Bard's Tale IV: Barrows Deep

, dodano 01.10.2018 20:31

Trzydzieści lat to kawał czasu. Trzydzieści lat - tyle właśnie musieli czekać fani dungeon crawlerów na pełnoprawną kontynuację serii The Bard's Tale (nie, o spin-offie z 2004 r. lepiej nie wspominać tak jak o serialowym Wiedźminie sprzed lat). Czy warto było czekać? Pierwsze osiem godzin rozgrywki, które za mną, daje dość klarowną odpowiedź na to pytanie...

więcej...