World of Warcraft: Shadowlands

Podstawowe informacje

Przekrocz progi zaświatów

Co kryje się poza znanym nam światem? To Kraina Cieni, miejsce spoczynku dusz wszystkich zmarłych śmiertelników – zarówno tych dobrych, jak i niegodziwców. Przedostań się za zasłonę, aby odkryć tajemnice krain nie z tego świata – pełnych wspaniałych cudów oraz przerażających koszmarów. Sięgnij po niesamowite moce i ocal Azeroth przed wszechogarniającą ciemnością!

Wybierz pakt

Sprzymierz się z jednym z czterech paktów sprawujących władzę w Krainie Cieni. Każda z tych niezwykłych grup sprawuje pieczę nad zmarłymi, kierując się własnymi ambicjami oraz motywami działania i może zapewnić ci niesamowite moce.

Przypuść szturm na wieczne więzienie

Wystaw na próbę swoje męstwo i wespnij się na szczyt Torghastu – Wieży Potępionych. Te jedyne w swoim rodzaju, nieskończenie grywalne i nieustannie zmieniające się podziemia położone w najczarniejszym sercu Czeluści, gdzie wiecznej kaźni doznają dusze najbardziej nikczemnych niegodziwców.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 31.12.2020
  • Oficjalna strona: https://worldofwarcraft.com/

News

Od kilku godzin na serwerach World of Warcraft: Shadowlands jest już dostępna aktualizacja Okowy dominacji. To oznacza, że śmiertelni bohaterowie Azeroth przenoszą walkę na terytorium Nadzorcy i wraz z sojusznikami wywodzącymi się z czterech paktów rozpoczynają szturm na Czeluść.

więcej...