Pierwsza kampania dla pojedynczego gracza dostępna od dzisiaj w Chronicle: Runescape Legends

Chronicle: Runescape Legends do tej pory skupiało się na rozgrywkę wieloosobowej. Dzisiaj jednak wystartowała pierwsza kampania dla pojedynczego gracza - Próby Radimusa.

Informacja prasowa Jagex:

 

Cambridge, 18 Października 2016 – Karty rozdane! Sześć Legendarnych postaci z kart Kroniki stanie ramię w ramię z graczami przed Próbami Radimusa - nową kampanią jednoosobową w cieszącej się uznaniem strategicznej karciance od Jagex. Wielki Wezyr Gildii Legend, Radimus Erkle, wzywa śmiałków którzy podejmą jego wyzwanie i ukończą serię niebezpiecznych misji. Kto wyjdzie z tej przygody zwycięsko, dostąpi zaszczytu włączenia do swej talii karty samego Wielkiego Wezyra! Rozpoczęcie Prób Radimusa zwiastuje nowe dodatki w grze – w Chronicles: Runescape Legends pojawi się globalny i prywatny chat oraz nowy system dynamicznych środowisk w rozdziałach kroniki.

Już od czasu letniej premiery Chronicle: RuneScape Legends oferuje graczom wyjątkowo wciągającą rozgrywkę łączącą w sobie elementy strategii, przygody i kolekcjonerskiej gry karcianej, w której użytkownik walczy przeciwko własnoręcznie zbudowanej talii, jednocześnie wypracowując strategię pokonania ludzkiego przeciwnika w trakcie podzielonej na pięć rund partii. Najnowsza aktualizacja nie tylko dodaje świeżutki tryb kampanii, ale też otwiera drogę aby stać się Legendą nowej grupie graczy – posiadaczom komputerów Mac. Przed wszystkimi zaś otwiera się możliwość odwiedzenia trzech nowych środowisk charakterystycznych dla znanego graczom RuneScape regionu krainy Gielinor. Wioska Shilo, Wulkan Karamja i Szczyt Musa to nowe miejsca, które gracze odwiedzą w wędrówce przez region Karamja.

Od dawna już planowaliśmy oddanie w ręce graczy trybu kampanii jednoosobowej, a teraz z podnieceniem będziemy śledzić jak też gracze poradzą sobie z niebezpiecznymi Próbami Radimusa opowiada James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends. Dodatek wsparcia dla komputerów Mac to coś, o co proszono nas od czasu samej premiery. To wspaniałe, że udało nam się zaprosić nową, wielką grupę graczy do zabawy. Wciąż pracujemy by zapewnić Chronicle: Runescape Legends status kompletnego, bogatego doświadczenia jakiego gracze oczekują od kolekcjonerskich gier karcianych.

Chronicle: RuneScape Legends jest dostępne na Windows i Mac OS X na Steam oraz na oficjalnej stronie www.rschronicle.com.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.